Gymnázium Jeseník spustilo e-shop s oblečením

11.01.2024

Nejvíc pro dobrou reputaci školy dělají studijní výsledky a úspěchy absolventů. Všímáme si toho v redakci positivJE, když posloucháme příběhy maturantů Gymnázia Jeseník. Jenomže dlouhodobé budování značky školy je skládačka dalších marketingových aktivit a není to otázka ani týdnů či měsíců, ale spíše let.

Pěkný projekt na posílení identity teď škola rozjela otevřením vlastního e-shopu s produkty obrandovanými logem GymJes. Udělat ze studentů chodící reklamní poutače, a hlavně přikovat je vztahově ke gymplu, aby z nich teď i po maturitě byli loajální ambasadoři. Takhle nějak to má fungovat, slibují odborníci na školní merchandising z United Schools.

Vymyšlené je to tak, že online obchod gymnázia až do 22. ledna přijímá objednávky, které se pak jednorázově vyrobí a dodají do Jeseníku. V nabídce čítající přes šedesát položek, k tomu v několika barevných mutací, zájemci najdou trička, mikiny, bundy, legíny, tepláky, kraťasy, kšiltovky, čepice, ledvinky, batohy a tašky. Vybere si každý, koho to osloví. A oslovit by to mělo vedle studentů a pedagogů také absolventy. I ty, o kterých píšeme na positivJE ;-)

Pokud se nepleteme, stejný e-shop se školním merchem už zrealizovaly základní školy v Javorníku a ve Zlatých Horách.

Kamil Kavka
Foto (zdroj): fotomontáž Schools United

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies