Gastro Mach zabodoval ve Firmě roku 2019

14.11.2019

Slavíme 30 let demokracie, 30 let tržní ekonomiky, ty roky si zdejší privátní sektor zatraceně oddřel, protože tady prostě nebyla podnikatelská základna, nebylo nač navazovat. Malý zázrak je každý, kdo ze soukromníků to v byznysu přežil, velký zázrak je ten, kdo dokázal vyrůst do firmy světové úrovně.
Už dvacátý osmý rok buduje špičkovou společnost v gastro průmyslu rodina Machova, nejprve Petr Mach zakladatel, dnes zejména Jan Mach syn-pokračovatel. Ale s růstem mu pomáhá dobře sehraný tým, to zase Honza otevřeně přiznává. Jo a ten tým má asi 35 členů a převážně sedí v tom Jeseníku, co je za odměnu ;-) Ta firma má vítěznou povahu a teď už za to má i diplom.
Vodafone a Hospodářské noviny každoročně pořádají prestižní soutěž Firma roku a jeseničtí Gastro Mach v ní letos v krajském kole obsadili velmi cenné třetí místo.
Třesky plesky, každého podnikatele zajímají ekonomické výsledky, ale shodneme se asi, že takové ocenění tvrdě pracující firmu potěší. No a bronz z téhle akce je rozhodně dobrou zprávou pro klienty Gastro Mach a určitě povzbudivým signálem směrem dovnitř firmy. Děláte to v zóně Za Podjezdem dobře.
Na všeříkající profilové video se můžete podívat níže, na volná místa zase zde, právě teď obsazují pozici 'schopný člověk', fakt.
Výsledky Vodafone Firma roku 2019 Olomouckého kraje:
1. Koutný spol. s r.o. - výroba uniforem a klasické pánské konfekce (Prostějov)
2. CONSTRUSOFT s.r.o. - vývoj softwaru (Přerov)
3. GASTRO MACH, s.r.o. - komplexní dodávka gastrozařízení (Jeseník)

Foto (zdroj): archiv soutěže Vodafone Firma roku

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.