Gastro Mach s Kámen Becke a Truwork pro Priessnitzovy lázně

06.05.2022

Jeseničtí Gastro Mach jsou českou špičkou ve vybavování restauračních a hotelových kuchyní, jídelen, bufetů, fastfoodů apod. Dělají pro ty nejnáročnější klienty, protože jim jsou schopni dodávat světová gastro zařízení. Díky tomuhle fokusu na kvalitu a inovace musí být i jejich subdodavatelé stejně dobří.

Představujeme dvě místní firmy, které patři k dlouhodobým partnerům společnosti Gastro Mach. Prvním je Kámen Becke, zdejší zpracovatel kamene (např. mramor, žula...), který je pro kuchyňáře ideální dodavatel kamenných desek. Druhým dvorním partnerem je pro Gastro Mach stolárna Truwork, z jejíž dílny vycházejí nádherné kuchyně a skříně na míru, ovšem mistři svého řemesla se nebojí jít ani do výroby kancelářského nábytku.

A tyhle tři firmy se sešly u projektu v Priessnitzových lázní, pro něž navrhly, vyrobily a nakonec instalovaly samoobslužné výdejní pulty v restauraci 1837 v lázeňském domě Priessnitz. Povedlo se jim z přírodní žuly, dřeva a špičkových technologií vyrobit funkční a stylové kusy nábytku , které do interiéru jídelny perfektně zapadly. Navíc podle našich informací znatelně zvedly kulturu stolování. Rázem mohou i dietní jídla v očích strávníků vypadat jako fine dining :-)

Asi bychom neměli být překvapeni, že se místní firmy na podobné zakázky spojují, tady jde ale o spojení těch nejlepších z nejlepších. A taky rádi vidíme, když velké společnosti typu Priessnitzovy lázně hledají lokální dodavatele.

Foto (zdroj): Gastro Mach

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.