EUROHARD jako přímý účastník ekonomického růstu ČR

29.08.2019

Pokud byste chtěli krátký historický exkurz do novodobých dějin podnikání v Česku od Sametové revoluce, šlo by vše docela trefně demonstrovat na jesenické firmě EUROHARD. Ta se totiž od roku 1993 věnuje projektování, výrobě a taky stavbě průmyslových objektů z ocelových konstrukcí a ty, jak známo jsou určitým synonymem ekonomického rozvoje země.
Chtě nechtě, Česká republika byla a z mnoha důvodů stále je pro západní Evropu zejména montovnou. Myšleno i v tom dobrém slova smyslu. České ruce jsou šikovné a vědí to nejen němečtí vlastníci Škodovky, vědí to ve stovkách zahraničních i českých průmyslových firem.
Nevěříte? Zeptejte se majitele EUROHARDU, pana Viléma Bára, jaké za těch 26 let realizovali zakázky, těch projektů bylo na 500! Přímo na Jesenicku stojí za stavbou průmyslového objektu pro Ondřejovickou strojírnu a mikulovický Plastkon, ale rukopis téhle regionálně hrdé firmy můžete vidět po celé republice. Ve Vrbně pod Pradědem moderní výrobní hala firmy ATQ, v Horním Jelení novostavba výrobního objektu pro Berger - Huck s.r.o., pro piloty v Náměšti nad Oslavou je to sklad pohonných hmot, pro Mlékárnu Kunín skladovací hala, ve Vyškově bioplynová stanice, ale v portfoliu EUROHARDU najdete také tělocvičnu základní školy v Drnovicích či sušárnu ovoce pro Farmu Klopina a třeba v německém Berlíně je to novostavba závodu pro výrobu zmrazených pekařských polotovarů. Šlo by pokračovat, ale věříme, že teď už chápete, proč o EUROHARDU mluvíme jako o kronice českého průmyslu.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies