Dvě zážitkové karty Jeseníků sloučeny v jednu

27.10.2018

Když se v roce 2015 Jeseníky dočkaly své první zážitkové karty 'Jeseníky - region card', byla to dobrá zpráva. Když se o pár měsíců později objevila karta druhá 'Jeseníkypass', byla to radost menší a spíše mezi návštěvníky kraje, pro něž zejména je určena, vnesla zmatek.
Pro ty z vás, kteří jste s kartou/kartami nepřišli do styku, jen na vysvětlenou, taková karta nabízí jeho majiteli různé bonusy a slevy u partnerských míst. Těmi jsou zpravidla ubytovatelé, poskytovatelé zážitků a služeb, provozovatelé turistických atrakcí apod. Jde o neodmyslitelnou součást moderního turistického marketingu.
Po nějakých třech letech separátních provozů dvou karet, dochází naprosto rozumně k jejich sloučení v jedinou, která nese název 'Yes Card'. Tu bude rozvíjet subjekt k tomu určený Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu. Snad slůvko 'YES' bude správně evokovat Jeseníky/YESeníky a ne anglické 'ano' ;-) Víme z přednášek marketingu, že název čehokoli není důležitý, o úspěchu rozhoduje obsah, tak snad.
Ať se kartě daří zapojovat kvalitní partnery s atraktivními bonusy a tato nechť dobře slouží návštěvníkům jesenického regionu.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.