Do 2020 s vyhrnutými rukávy a dobrou náladou

01.01.2020

Na positivJE už dva roky přinášíme pozitivní zprávy, každý den jednu a zcela jistě nepostihujeme všechno dobré, co se v okrese Jeseník udá. Omluva všem 'klaďasům', o nichž jsme doposud nepsali, jednou to vyjde ;-)
Jenže jak pátráme po zajímavých lidech, jak mluvíme s firmami, jak se potkáváme se zástupci měst a obcí, jak sledujeme snahy zdejších škol, jak pozorujeme aktivity neziskového sektoru..., uvědomujeme si, kolik práce nás tady ještě čeká, chceme-li Jesenicko posunout v žebříčku nejlepších míst ČR na top pozice.
Chtěli bychom novoroční přání využít k tomu, abychom všem těm, kteří mají ty schopnosti či kompetence, podpořit, zrychlit, vylepšit... Jesenicko na cestě vzhůru, popřáli mnoho odhodlání, trpělivosti, fištróna a taky štěstí v roce 2020, bude to potřeba.
Byznys bude reagovat na ochlazující ekonomiku, municipality budou mj. řešit projekty hrazené z evropských, státních a krajských dotací, Jeseník k tomu spouštět 5G, střední školy se budou vypořádávat s naplněním všech svých studijních oborů, subjekty operující v oblasti cestovního ruchu stojí před úkolem rozdistribuovat a dobře se postarat o návštěvníky regionu..., zkrátka každý jednotlivec bude mít svých starostí dost.
Vám všem držíme palce, vypůjčíme si na to citát našeho oblíbence Jana Wericha "Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada sice vaše problémy nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.". My v positivJE si navíc myslíme, že dobrá nálada je nakažlivá.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies