Diváci České televize viděli Paprsek na běžkách

23.01.2021

Nechceme se rouhat, ale je pravda, že zimní běžkařské Jeseníky reklamu ani moc nepotřebují. Tím spíš teď v covidu, kdy se do stopy staví i mnozí vyznavači sjezdovek. Na druhou stranu reklama logicky zvyšuje prestiž lokality a ono tohoto dobrého P.R. není nikdy dost.

Tedy zvěstujeme, že na obrazovkách České televize byla premiérově v sobotu 9. ledna 2021 odvysílána další epizoda pořadu Běžkotoulky. Osvědčené duo průvodců Eva Brodnianska a Vilém Dubnička se rozhodlo poznat a divákům představit výstavní skříň běžkařské turistiky Jeseníků - Paprsek.

Před kamerou vystoupila i duše Paprsku - provozovatel stejnojmenné chaty a neúnavný pilot rolby, pan Miloslav Mika, kterého na tomto místě můžete potkávat už 37 let! Od něj se oba testeři dověděli, jak vznikl název okruhu Šengen :-)

Tomáš Rak z 'Jeseníky - sdružení cestovního ruchu' si v reportáži správně pohlídal, aby se divák dověděl, že Paprsek je významné středisko, ale není v Jeseníkách, jimiž se táhne 114 km dlouhá Jesenická magistrála, zdaleka jediné ;-)

Zaznělo, že Paprsek rovná se taky sjezdové lyžování a jeden z největších snowparků v Česku a nám se líbilo i moderátorovo konstatování, že zdejší borůvkové knedlíky jsou možná víc než ty běžky. Máme to dost podobně.

Kdo chce vidět reportáž, kliká na obrázek níže, kdo nemá čas bere lyže do ruky a odchází na vlak směr Ramzová.

#jeseniky #bezkotoulky #ceskatelevize #paprsek #chatapaprsek #paprsek #jesenikynabezkach #zimavjesenikach

Foto (zdroj): archiv Chata Paprsek

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.