Děkujeme partnerům positivJE FESTIVALU

21.11.2022

Pro nás v positivJE je tento týden vrcholem, protože opět po roce pořádáme positivJE FESTIVAL. Na něm otevřeme důležitá témata a budeme se jimi snažit oslovit co nejvíce místních lídrů.

Nic z toho by se ale nemohlo stát, kdybychom nenašli partnery, díky jejichž podpoře jsme i letos mohli sestavit atraktivní program o čtyřech diskusních panelech a jedné párty pro jesenické patrioty.

Pomyslný klobouček smekáme před spolupořádajícím Inovačním centrem Olomouckého kraje (ICOK), které svým zapojením dost jasně deklarovalo svůj zájem na rozvoji našeho regionu. ICOK se aktivně promítne i v panelu Inovativní byznys, kde se objeví Tomáš Dostál a Martin Ohlídal.

Dlouze představovat nemusíme ani hlavní partnery, všechny je znáte. Děkujeme Priessnitzovým léčebným lázním, oděvní značce Woox, společnosti M.B.A. Finance, olomoucké Univerzitě Palackého, Sdružení měst a obcí Jesenicka a státní agentuře CzechInvest. Jejich podpory si ceníme o to víc, že samy mají ve složité ekonomické situaci dost svých starostí.
Dlouhodobě si pochvalujeme spolupráci s městem Jeseník.

Těšíme se do Rytířského sálu v jesenické Vodní tvrzi, na dálku děkujeme i Vlastivědnému muzeu Jesenicka za velmi vstřícný přístup.

A ve finále máme radost z toho, že hladký průběh čtyřdenního festivalu bude stát na Markovi Kačorovi (Voltage Multimedia Studio) - pokud jde o technickou stránku věci, o catering a bar se postará Kafoods.

Nezbývá než pozvat vás, abyste výsledek téhle týmové práce přišli osobně zažít některý den, který vás programem osloví. Vstupenky koupíte v síti GoOut nebo na místě (do vyprodání).

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.