Dejte tip na Podnikatele roku

22.09.2018

Tohle není jako klání v pojídání hot dogů na čas, nebo volba miss, tahle soutěž se v podnikatelských kruzích po celém světě těší velikému respektu. World Entrepreneur Of The Year běží v ČR od roku 2000 a Olomoucký kraj hledá v rámci jakéhosi předkola svého nominanta do republikového kola.
Asi každý, kdo právě teď čte tyto řádky, by dokázal vyjmenovat pár zajímavých podnikatelů Jesenicka. Nechcete jednoho z nich přihlásit do soutěže Podnikatel roku Olomouckého kraje? Krajské kolo totiž může fakt dobrého kandidáta katapultovat do národního souboje, které v minulosti vyhrály hvězdy českého byznysu (např. Janis Samaras z Kofoly, Radim Jančura ze Student Agency, Petr Chmela z Tescomy aj.). Pokud jde o nominace, zapomeňte prosím na pány Žáčka z Česko-slezské výrobní a Svozila z Fenixu, ti už krajské soutěže vyhráli (roky 2012 a 2013).
Nemůžeme, ale kdybychom mohli napovídat, napadá nás Dan Arzt z Wooxu a pan Kopřiva z Kolimaxu. Woox je originální a bojuje v těžkém módním byznysu, kde je obří konkurence. Kolimax je zřejmě poslední česká firma, která nerezové hrnce vyrábí v Česku. Podmínkou pro nominování je existence firmy min. 2 roky a alespoň 8 zaměstnanců. Přihlásit podnikatele našeho regionu můžete do 21. října, věnujete tomu 5 minut?

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.