DATA: Kolik lidí zasáhl positivJE FESTIVAL, plus další zajímavá čísla

28.11.2022

Nejnabitější týden v roce, pokud jde o koncentraci inspirace, know-how a zkušeností pod jednou střechou - to byl pro Jesenicko positivJE FESTIVAL 2022. Onou střechou byl Rytířský sál Vodní tvrze a všechny ty znalosti byly dostupné klíčovým lidem tohoto regionu. Lidem, kteří mají nesporný vliv, a hlavně spoluzodpovědnost za to, jak se nám tu bude dařit.

Ve čtyřech dnech jsme uspořádali 5 akcí, na které dorazilo téměř 200 návštěvníků (+ další stovky online). Bylo mezi nimi 9 starostů a několik místostarostů, 9 ředitelek a ředitelů škol a několik zástupců, několik vysoce postavených politiků, několik vysoce postavených byznysmenů, 40 studentů a spousta zajímavých lidí. Nejdelší cestu podstoupil návštěvník z Aše, nejblíže to měl ředitel Vlastivědného muzea Jesenicka Pavel Rušar. Nejpilnějším návštěvníkem byla starostka Jeseníku Zdeňka Blišťanová, objevila se na čtyřech z pěti akcí.

Od úterý do pátku jsme zorganizovali 4 panelové diskuse o celkové délce 480 minut. Na pódiu se za tu dobu představilo 32 hostů, kterým jsme položili okolo 150 otázek. Tolik zaznělo i odpovědí a ani jednou to nebylo "No comment." či "Nevím.". Celkově jsme díky Markovi Kačorovi z Voltage Multimedia odstreamovali skoro 13 hodin obsahu. Brzo jej zpřístupníme na webu positivJE.

Odhadujeme, že po panelech se dohodlo nejméně 20 budoucích spoluprací, zato zcela jistě víme, že se snědlo 16 kilo řízků a 500 kusů kanapek od Kafoods.

Už teď přemýšlíme, jak to uděláme příští rok :-)

Foto (zdroj): Josef Kavka, Martin Chromek

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.