Chystáme Vánoce z lokálních produktů

05.11.2021

Když je to podruhé, je to už tradice? ;-) V positivJE totiž už podruhé chystáme vánoční balíčky, jejichž obsahem jsou výhradně regionální produkty. A podle přicházejících objednávek jsme si jisti, že ty krásné a chutné výrobky zamíří do všech koutů republiky. O některých dokonce víme, že půjdou do zahraničí.

Máme dva motivy, proč jsme se do toho pustili. Za prvé chceme být u všeho, co pomůže Jesenicko zviditelnit, za druhé celí šťastní aspoň trochu vylepšujeme tržby všem těm lokálním snaživcům vyrábějícím cokoli jedlého Made in Jesenicko (dost z nich se honosí certifikátem Jeseníky - originální produkt).

Podívejte se, komu fandíme. Od Marcela Šose (Jesenická čokoláda) jsme si vzali Mlsného Budhu a kakaové boby v čokoládě, od VS Rychleby z Velké Kraše Rychlebské bylinné sirupy z jeřabin, Pepovy dobroty z Andělské Hory do balíčků dodaly Jesenické pesto, Šárka Vybíralová nabalila Šípkové víno s čokoládou, včelař Bedřich Půža pro nás naplnil sklenice Zlatohorským medem, Mýdlárna Mlýnky Marie Horáčkové vyrobila voňavá mýdla Medové kouzlo, z Bělé jsme si u Kyla Bairnsfathera objednali Priessnitzovu hořkou, Markéta Kubinová (Z darů jesenických hor) do našich vánočních balíčků uvařila rybízovou marmeládu a švestkovou salsu, manželé Hanákovi napekli a roztomile zabalili Zlatohorské sušenky, do některých krabic jsme rádi přidali novotou vonící 4. díl Rychlebských pohádek a pověstí od Karla Jedonka a hitem se stala Medovina z Jeseníků od včelaře Richarda Milerského.

Teď pracujeme na přípravě dárkových balení a nemůžeme se dočkat, až tyhle vánoční dárky plné jesenických dobrot začnou dělat obdarovávaným radost.

Děkujeme za spolupráci místním výrobcům, hrozně nás to s vámi baví.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.