Chcete vyčistit průchod na jesenické Masarykovo náměstí? Hlasujte

07.04.2020

Všimli jste si někdy, že když má někdo hezky upravenou zahrádku, tak velmi často je na tom podobně i ta sousední? A pak i ta vedlejší, a další... Je to nakažlivé ;-) Jestli tohle zafunguje i na veřejné prostory, můžeme společně vyzkoušet.
Město Jeseník bylo osloveno společností Unilever, jejíž značka Cif má jeden sympatický projekt 'Ahoj krásné Česko'. V jeho rámci vytipovává v různých městech různá nevzhledná místa a vrací jim svůj původní vzhled. Náš Jeseník tedy dostal možnost navrhnout lokalitu, kterou by investice kolem 80 až 100 tisíc korun mohla udělat pěknější. Volba padla na průchod ústící na Masarykovo náměstí z Průchodní ulice od pošty, jímž denně chodí stovky lidí, a který už si zatraceně nějakou tu opravu zaslouží.
Co teď Jeseníčáci máte udělat? Jít na webové stránky projektu, a tam hlasovat pro Jeseník. Možnost máte do konce května, pak budou z 19 měst/obcí po celé zemi vybrány tři, které Unilever někdy v léte zrealizuje. Pokud to tedy půjde dobře, už na podzim budeme mezi poštou a radnicí chodit přes čistší průchod díky okrášlovací akci Cifu :-o
Prosíme vás, hlasování z webu není úplně šikovné, klikněte na tento odkaz, asi v půlce stránky uvidíte fotky nominovaných míst, pomocí šipek (vlevo, vpravo) nalistujte fotografii z Jeseníku a klikněte na fajfku 'Hlasovat'. To je celé, děkujeme.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.