Celkem 27 ubytovacích zařízení Jesenicka se pyšní oficiální klasifikací Hotelstars

20.06.2022

Určitě to znáte z vlastní dovolené po Česku, když si rezervujete ubytování. Marně studujete počty hvězdiček a snažíte se zjistit, jaká služba se za nimi skrývá. Žádný klasifikační systém není povinný, nicméně je tu snaha o sjednocení.

Pro letošek budete vědět, že Asociace hotelů a restaurací ČR stojí za prosazováním unifikovaného hodnocení Hotelstars fungujícího už v 17 evropských zemích. Podle hvězdiček přesně víte, jaký rozsah služeb a vybavení máte čekat. Asociace každý podnik navštíví, a pak kontroluje, jak si daný hotel vede.

Zaměřili jsme se na ubytovací zařízení v okrese Jeseník, napočítali jsme celkem 27 podniků. Až budete hledat ubytko pro svoje přátele nebo obchodní partnery, můžete se obrátit například na: Apartmány Červenohorské sedlo, Areál Skiland a Penzion Ostružník Ostružná, Sanatorium Priessnitz, Hotel Bezruč a Hotel Jan Ripper při Priessnitzových lázních, Penzion Franz a Penzion Orlík na Rejvíze, Hotel Helios, Hotel Toč a Romantik Hotel v Lipové, Wellness a spa hotel Villa Regenhart Jeseník, Hotel Křížový Vrch Jeseník, apartmány The Meet-inka Dětřichov, Hotel Pod zámkem Javorník, Hotel Praděd Thamm a Penzion Maya Zlaté Hory, Hotel Slatina Horní Lipová, Hotel Slunný dvůr Jeseník-lázně, Hotýlek U Pekina a Penzionu V Gruntě Dolní Údolí, Penzion & Restaurace Celnice Travná, Penzion Na Palubě Mikulovice, Penzion U Rodinky a Penzion U Lukáčů z Bělé pod Pradědem, Penzion U Rybníčku Horní Lipová a nakonec Rezidence U Jezera Písečná.

Jedna věc jsou ubytovací kapacity na Jesenicku, druhá věc je fakt, že se podle hvězdiček Hotelstars můžete řídit při hledání vhodného hotelu kdekoli po České republice, ať jedete na dovču nebo služební cestu.

Foto (zdroj): Rezidence U Jezera

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.