Bomba, Anička Harbichová má titul Dívka roku 2022

31.08.2022

Tomu se říká snové zakončení letních prázdnin. Platí to minimálně pro Annu Harbichovou z Lipové, která včera večer ve finále celorepublikové soutěže Dívka roku 2022 vybojoval vítězství v kategorii 'social media'! To jde volně přeložit tak, že Anička v hlasování na internetu zaujala nejvíce lidí. Tam jí Jesenicko mohutně povzbuzovalo, však menší "kampaň" proběhla i na positivJE ;-)

Korunka i s vítězkou včera večer doputovala z pražského finále do Lipové, a tak už navždy bude ve výsledcích 32. ročníku soutěže svítit jméno Anna Harbichová! Vůbec nediskutujeme o velkém osobním úspěchu odvážné studentky jesenického gymplu, sama ale celá šťastná říkala, že "Největší výhra stejně je dostat se mezi 250 krásných holek, a pak do TOP 10. Finále bylo za odměnu,". My k tomu přidáváme ještě jednu výhru, a to skvělou zkušenost, kterou jí postup do finále a účast v něm přinesly. A to nemluvíme o tom, že mnoho teenagerek - finalistek minulých ročníků - dnes má úspěšné kariéry v oblasti krásy, módy, životního stylu apod. O to jde organizátorům nejvíc, povzbudit holky v jejich budoucnosti.

Slečna Harbichová sportuje a tančí a zatím stále v hlavě nosí sen o policejní kariéře, tak uvidíme, jak s tím vším zamíchá včerejší úspěch, a hlavně její další životní putování.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.