Běžkaři z Fenix Ski Team na světovém poháru

18.01.2020

Snad je to tím, že do údolí zima stále nedorazila, ale v téhle sezóně jsme ještě nepsali o jesenických lyžařích, a to už si Adam Fellner připsal 100% účast na Tour de Ski.
Napravujeme to dnes, kdy máme skvělou zprávu potvrzující, že Fenix Ski Team definitivně patří mezi českou špičku běžeckého lyžování. Čtyři borci místního klubu budou reprezentovat Česko na světovém poháru, který tenhle víkend hostí Vysočina Aréna.
Adam Fellner za sebou má náročný přelom roku, a i když otevřeně přiznává jistou nespokojenost s formou, v Novém Městě na Moravě se určitě pokusí zabojovat o body.
Honza Pechoušek je po viróze, ale u něj si můžeme být jisti tím, že na trati nechá úplně všechno.
Kluci třiadvacítkáři Kim Žálčík a Vláďa Kozlovský to rozhodně nepojímají jako výlet, zkusí překvapit, odvést dobrou práci, a hlavně sbírat zkušenosti. Atmosféra a kvalita startovního pole světového poháru jim nepochybně dodá další motivaci k práci.
Kdo byste se chtěli hlasivkami podílet na fandění přímo u trati, Fenix Ski Team pořádá v neděli zájezd do Nového Města (info na fb FEJE). Ostatní budeme sedět u ČT Sport (v So v 11.00, v Ne ve 13.00).
Fandíme všichni!

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.