Hledám BRIGÁDU

Objednej si ZDARMA elektronický
positivJE NEWSLETTER s BRIGÁDAMI a STÁŽEMI
Týdně čerstvá nabídka brigád na Jesenicku a k tomu to podstatné, o čem jsme psali minulý týden na positivJE, to je positivJE NEWSLETTER, který od nás obdržíš každé pondělí na svůj e-mail. 

Prohlášení o souhlasu se zpracováním osobních údajů

Kliknutím na "Chci dostávat nabídky BRIGÁD" udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno a příjmení, e-mailová adresa) pro účely zařazení e-mailové adresy do hromadného zasílání newsletterů. Odesláním formuláře se přihlašujete k odběru newsletteru, pozvánek a informací a udělujete souhlas positivJE (Kamil Kavka, Kalvodova 1405/3, 790 01 Jeseník IČ: 699 98 833), aby zpracovával vaši e-mailovou adresu v souladu s evropským nařízením GDPR (General Data Protection Regulation neboli Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), které vstoupilo v platnost 25. května 2018.

Budeme vás informovat o novinkách z regionu, našich akcích apod. Z odběru newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit, každý newsletter bude v zápatí obsahovat možnost odhlášení odběru. Pro administraci rozesílání newsletteru využíváme platformu Ecomail, která nám zaručuje, že vaše osobní údaje budou v bezpečí.

Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat, můžete to učinit prostřednictvím e-mailu positivje@positivje.cz.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.