VAŠE REKLAMA NA positivJE

CO JE ŽiJES?

Pod hlavičkou 'ŽiJES' platforma positivJE prezentuje ta nejlepší místa, na nichž mohou zdejší lidé trávit volný čas. Čtenářům positivJE jsou zde představována sportovní zařízení, kulturní stánky, zážitkové atrakce, vzdělávací a naučná místa a další, díky nimž lze Jesenicko opravdově žít, proto ŽiJES.  
Dejte o sobě vědět všem novým i stávajícím zákazníkům, kteří u vás utratí svoje peníze. Podpořte svoje prodeje, pomozte vašim tržbám růst, pochlubte se svým podnikatelským příběhem, zviditelněte svůj výrobek či službu, inzerujte na positivJE
Ti, co se zajímají o Jesenicko, sledují positivJE a my vám nabízíme možnost oslovit čtenáře všech internetových formátů positivJE (web, Facebook, Instagram) formou placeného článku v nové rubrice ŽiJES.
Tohle je unikátní místo pro všechny firmy, podnikatele a drobné živnostníky poctivě si budující vlastní byznys, lhostejno jde-li o restauraci, servis, stavební firmu, obchod s módou, kadeřnický salon, malou manufakturu či poskytovatele služeb, kteří se chtějí odlišit od svých konkurentů. 
Platforma positivJE má vliv, protože:

4.300+ fanoušků máme na Facebooku
133.500 uživatelů Facebooku oslovíme každý měsíc
9.000 přečtení mají každý měsíc naše příspěvky na Facebooku 
14.400 unikátních návštěvníků měsíčně má náš web
750+ fanoušků na Instagramu máme


Součástí webu positivJE je NOVÁ sekce 'ŽiJES', v níž formou profilů představujeme subjekty poskytující zábavu, poučení, zážitky, vzdělání...,  s cílem zvýšit jejich tržby, zlepšit jejich reputaci v regionu, posílit jejich značku na Jesenicku.


PROČ ŽiJES?

PUBLIKUM

Máme extrémně loajální a vždy pozitivně naladěné publikum, které fandí poctivým podnikatelům a je schopno podpořit je nákupem jejich výrobku/služby.

DŮVĚRYHODNOST

Těšíme se veliké důvěře lidí, kteří nás sledují, vybudovali jsme si u nich kredit objektivního a za každých okolností pozitivně naladěného regionálního média.

ÚSPĚŠNOST

Naše sledovanost/čtenost neustále roste u všech typů médií, přidáváme další aktivity, sílí náš vliv a význam, čehož využíváme k propagaci jesenických podnikatelů.


JAK PREZENTACE NA ŽiJES MŮŽE VYPADAT?


RYCHLEBSKÉ STEZKY
Černá Voda | horská kola

Jedna z největších trailových lokalit v Česku a výkladní skříň cyklistiky na Jesenicku. Milovány jsou pro svou jedinečnou atmosféru a srdečnost reprezentovanou zakladatelem Pavlem Horníkem.
V Černé Vodě mají stezky svoji Základnu, z níž můžete vyrazit na několik různorodých trailů, jako třeba Wales, Biskupský, Mramorový, Hupcuk, Podél Černého potoka anebo klenot, 18 km dlouhý Superflow. Stezky se vyznačující různou náročností, takže si zde na své přijdou všechny výkonnostní kategorie včetně začátečníků a dětí.
Kromě oficiálních trailů nabízejí rozlehlé Rychlebské hory se Sokolím vrchem další desítky kilometrů lesních cest, jež můžete brázdit.
Tým z Rychlebských stezek pořádá i různé bikerské kempy, na Základně je půjčovna kol značky GT, čepují zde Holbu a je možno zde zaparkovat s karavanem nebo postavit stan.
LOKALITA: Černá Voda 193, 790 54 ČERNÁ VODA
GPS: 50°18'6.232"N, 17°9'29.643"E
KONTAKT: +420 607 061 445, info@rychlebskestezky.cz
OTEVÍRACÍ DOBA: cca duben až říjen
WEB: https://www.rychlebskestezky.cz
FACEBOOK: Rychlebské-stezky
TOP: trail Superflow
MAPA: Rychlebské stezky - mapa
CENA: 100 Kč/měs., nebo od 600 Kč/rok
FOTOGALERIE: zde.


KOLIK STOJÍ ŽiJES?

ŽiJES 1/2

CENA: 3.000 Kč
DÉLKA: 6 měsíců
ZÍSKÁTE:
1) przentaci na webu positivJE,
sekci ŽiJES

CHCI BÝT V SEKCI ŽiJES

Kamil KAVKA, Kalvodova 1405/3, 790 01 JESENÍK, IČ: 699 98 833 (nejsem plátce DPH).

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.