VAŠE REKLAMA NA positivJE

CO JE TIP positivJE?

Dejte o sobě vědět všem novým i stávajícím zákazníkům, kteří u vás utratí svoje peníze. Podpořte svoje prodeje, pomozte vašim tržbám růst, pochlubte se svým podnikatelským příběhem, zviditelněte svůj výrobek či službu, inzerujte na positivJE
Ti, co se zajímají o Jesenicko, sledují positivJE a my vám nabízíme možnost oslovit čtenáře všech internetových formátů positivJE (web, Facebook, Instagram) formou placeného článku v nové rubrice TIP positivJE.
Tohle je unikátní místo pro všechny firmy, podnikatele a drobné živnostníky poctivě si budující vlastní byznys, lhostejno jde-li o restauraci, servis, stavební firmu, obchod s módou, kadeřnický salon, malou manufakturu či poskytovatele služeb, kteří se chtějí odlišit od svých konkurentů. 
Platforma positivJE má vliv, protože:

4.300+ fanoušků máme na Facebooku
133.500 uživatelů Facebooku oslovíme každý měsíc
9.000 přečtení mají každý měsíc naše příspěvky na Facebooku 
14.400 unikátních návštěvníků měsíčně má náš web
750+ fanoušků na Instagramu máme


Součástí webu positivJE je NOVÁ sekce 'TIP positivJE' v níž formou pozitivních článků představujeme zajímavé firmy,  s cílem zvýšit jejich tržby, zlepšit jejich reputaci v regionu, posílit jejich značku na Jesenicku.


PROČ TIP positivJE?

PUBLIKUM

Máme extrémně loajální a vždy pozitivně naladěné publikum, které fandí poctivým podnikatelům a je schopno podpořit je nákupem jejich výrobku/služby.

DŮVĚRYHODNOST

Těšíme se veliké důvěře lidí, kteří nás sledují, vybudovali jsme si u nich kredit objektivního a za každých okolností pozitivně naladěného regionálního média.

ÚSPĚŠNOST

Naše sledovanost/čtenost neustále roste u všech typů médií, přidáváme další aktivity, sílí náš vliv a význam, čehož využíváme k propagaci jesenických podnikatelů.


JAK PREZENTACE NA TIP positivJE MŮŽE VYPADAT?


TIP positivJE

FENIX GROUP - SVĚTOVÝ VÝROBCE TOPENÍ Z JESENÍKU
Obchodní skupina FENIX začala vznikat v roce 1990, kdy její zakladatel Cyril Svozil zaregistroval jednu z prvních soukromých společností v tehdejším Československu, firmu Fenix s.r.o.
V té době nemohl tušit, jak významnou rodinnou firmu během následujících desetiletí vybuduje, když start byl doslova garážový. Nicméně čich na podnikatelskou příležitost pan Svozil prokázal už tehdy a pak ještě mnohokrát. Správně odhadl, že těžký průmysl po revoluci sníží spotřebu energie, tak se ji rozhodl uplatnit na vytápění elektrickými sálavými panely, které začal v Jeseníku vyrábět. Klaplo to a od té doby je to jízda, jakou ofenzivu Svozilovi odsud řídí. Do vedení se kromě manželů Svozilových zapojily i jejich dvě děti Kateřina a Cyril ml.
Dnešní šíře portfolia FENIXu zahrnuje prakticky vše, co si pod elektrickým vytápěním dokážete představit. Hlavním produktem jsou kromě výše zmíněných sálavých panelů, podlahové topné rohože a kabely, které zvyšují komfort obytných, kancelářských i průmyslových prostor, ale poslouží i tomu, komu se nechce na příjezdové cestě v zimě odhazovat sníh. Zbytek tvoří topné folie pro stropní i podlahové vytápění, přímotopné i sálavé konvektory, regulace a doplňkový sortiment.
Jenže to tak za pár let nebude, FENIX je (spolu)tvůrcem nového odvětví. Díky projektu super úsporného domu, jímž je office centrum v Jeseníku, se firma stává lídrem rodícího se segmentu 'chytrých sítí' (smart grids), v nichž vidí budoucnost. Jde o domy, které mají velmi nízkou až nulovou spotřebu energie z externích zdrojů, neboť si ji samy vyrábějí, a dokonce vlastní přebytky umí poskytnout svému okolí. Takže za pár let můžete koukat na televizi díky sousedovým solárním panelům.
Pracovat pro FENIX znamená být součástí revoluce zvané Průmysl 4.0, která je o zavádění nových technologií, robotů, automatizaci a s ní spojené digitalizaci. Pro FENIX bude čest, když u toho budete s ní.   


KOLIK STOJÍ TIP positivJE?

TIP positivJE

CENA: 3.000 Kč
DÉLKA: 6 měsíců
ZÍSKÁTE:
1) 1 článek na webu positivJE, sekci TIP positivJE
2) 1 článek v elektronickém magazínu positivJE MAG (léto nebo zima)
3) upoutávku na vaši firmu na FB positivJE

CHCI BÝT V SEKCI TIP positivJE

Kamil KAVKA, Kalvodova 1405/3, 790 01 JESENÍK, IČ: 699 98 833 (nejsem plátce DPH).

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.