VÁŠ INZERÁT VE VÁNOČNÍM KATALOGU positivJE

CO JE KATALOG JESENICKÉ VÁNOCE?

Vy víte, jak moc fandíme místním firmám, drobným živnostníkům či jen obyčejným šikulům přivydělávajícím si na Jesenicku rukodělnými výrobky. A kdy jindy je můžeme pořádně podpořit, než o Vánocích. Produkce/služby mnohých z nich se můžou stát krásným vánočním dárkem.
positivJE připravuje na předvánoční období vydání elektronického katalogu regionálních výrobků a poskytovatelů služeb pod názvem Jesenické Vánoce. A my vám v něm chceme zdarma nabídnout prostor.
Ti, co se zajímají o Jesenicko sledují positivJE a my vám dáváme možnost oslovit je ve všech mediálních formátech positivJE (web, Facebook, Instagram) formou prezentace v elektronickém magazínu Jesenické Vánoce
Tohle je zajímavá příležitost, jak oslovit k Jesenicku loajální publikum, dát o sobě vědět a dostat se pod vánoční stromeček (nejen) jesenických domácností.  
Platforma positivJE vám s tím pomůže, protože:

přes 3.600 fanoušků máme na Facebooku
asi 110.000 uživatelů Facebooku oslovíme každý měsíc
okolo 13.300 přečtení mají každý měsíc naše příspěvky na Facebooku 
8.000 unikátních návštěvníků měsíčně má náš web
asi 33.000 zobrazení stránek má každý měsíc náš web
500+ fanoušků na Instagramu mámePROČ INZEROVAT V KATALOGU Jesenické Vánoce?

PUBLIKUM

Máme extrémně loajální a vždy pozitivně naladěné publikum, které fandí poctivým podnikatelům a je schopno podpořit je nákupem jejich výrobku/služby.

DŮVĚRYHODNOST

Těšíme se veliké důvěře lidí, kteří nás sledují, vybudovali jsme si u nich kredit objektivního a za každých okolností pozitivně naladěného regionálního média.

ÚSPĚŠNOST

Naše sledovanost/čtenost neustále roste u všech typů médií, přidáváme další aktivity, sílí náš vliv a význam, čehož využíváme k propagaci jesenických podnikatelů.JAK PREZENTACE V KATALOGU MŮŽE VYPADAT?

KOLIK STOJÍ INZERÁT V JESENICKÉ VÁNOCE?

VARIANTA A

CENA: ZDARMA
ZÍSKÁTE:
1) prostor v katalogu 200 x 40 mm

VARIANTA B

CENA: 2.000 Kč
ZÍSKÁTE:

1) prostor v katalogu 200 x 80 mm

CHCI BÝT V KATALOGU Jesenické Vánoce

Kamil KAVKA, Kalvodova 1405/3, 790 01 JESENÍK, IČ: 699 98 833 (nejsem plátce DPH).

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.