Inovační centrum Olomouckého kraje a platforma positivJE tě zvou na marketingový workshop zaměřený na kreativce a kreativní profese Jesenicka.
Lektorem workshopu bude Pavel SEDLÁČEK zakladatel marketingové agentury Esmedia. S ním jsme připravili tříhodinový trénink, ve kterém se dotkneme většiny témat obsahujících slovo marketing.
- základy marketingu
- budování značky
- e-commerce
- trh
- sociální sítě
- zákazníci
... řeč bude i o tradičních chybách startupů a jak se jim vyhnout.
Ještě i teď můžeš ovlivnit program, stačí vyplnit 'minutový dotazník'.
Hlavní je se ale registrovat, kapacita je fakt omezena!

Těším se na setkání.


REGISTRACE na MARKETINGOVÝ Workshop 25.10.2022

TERMÍN
Úterý 25.10.2022 | 15.00-18.00

MÍSTO
Centrum společných aktivit (budova knihovny V.Priessnitze)
28. října 870/18, Jeseník
Prohlášení o souhlasu se zpracováním osobních údajů

Kliknutím na "Chci odebírat positivJE NEWSLETTER" udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů (e-mailová adresa) pro účely zařazení e-mailové adresy do hromadného zasílání newsletterů. Odesláním formuláře se přihlašujete k odběru newsletteru, pozvánek a informací a udělujete souhlas positivJE (Kamil Kavka, Kalvodova 1405/3, 790 01 Jeseník IČ: 699 98 833), aby zpracovával vaši e-mailovou adresu v souladu s evropským nařízením GDPR (General Data Protection Regulation neboli Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), které vstoupilo v platnost 25. května 2018.

Budeme vás informovat o novinkách z regionu, našich akcích apod. Z odběru newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit, každý newsletter bude v zápatí obsahovat možnost odhlášení odběru. Pro administraci rozesílání newsletteru využíváme platformu Ecomail, která nám zaručuje, že vaše osobní údaje budou v bezpečí.

Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat, můžete to učinit prostřednictvím e-mailu positivje@positivje.cz.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.