Jménem Inovačního centra Olomouckého kraje, platformy positivJE a Města Jeseník, vás zveme na setkání personalistů a HR manažerů malých, středních a velkých podniků Jesenicka.

Hlavním cílem neformálního meetingu je diskuse nad inovacemi a moderními trendy v oblasti řízení lidského potenciálu firem. Svůj pohled na věc účastníkům zprostředkuje Marek Petruš - zkušený headhunter společnosti Pedersen & Partners, který denně pracuje pro firmy, jež mají právě péči o zaměstnance na velmi vysoké úrovni. 
Kromě toho probereme novinky zákoníku práce, zkusíme s vámi nasdílet zkušenosti s lokálním trhem práce, dáme řeč o práci se studenty, zaměstnávání absolventů, vzdělávání zaměstnanců apod.

Přijměte naše pozvání!


REGISTRACE na HR MEETING 24.2.2023

*Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním mých osobních údajů mnou poskytnutých ve smyslu příslušných ustanovení Zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. a) nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.  

Made in Jesenicko © 2023 positivJE. Všechna práva vyhrazena.