TIP positivJE
AUTO - BPK

KDO CHCE KOMPLEXNÍ PÉČI O SVÉ AUTO, SERVISUJE V AUTO-BPK
Když trojice jesenických kamarádů Beníček, Píše a Král zakládala v roce 1991 firmu AUTO - BPK, byly to rané podnikatelské začátky naší země a oni možná netušili, že jejich značka tu bude i v roce 2019.
Tehdejší motiv byl jednoznačný, postavit kvalitní autoservis, který si na místě poradí s každou závadou. Později přibyla nabídka nových vozů značky Škoda a taky provádění oprav havarovaných aut v rámci pojistných událostí. AUTO - BPK, značkový nezávislý servis Bosch, je smluvním partnerem pro drtivou většinu pojišťoven působících na českém trhu.
Ostatně právě opravy bouraček jsou doménou největšího servisu na Jesenicku i dnes, kdy se tímto lidé kolem Vítězslava Staufčíka a Tomáše Krále zabývají. Jednají s pojišťovnami a jejich likvidátory a dělají vše pro to, abyste se od odtahu až po předání klíčků k opravenému autu nemuseli prakticky o nic starat. Na tomhle si 'BPKáčka' zakládají. Pracují se značkovými díly, mají na okrese technologicky nejlepší autolakovnu, jsou součástí značkových servisů Bosch a mají motivovaný tým mechaniků, který svými specializacemi pokrývá vše, co komplexní autoservis 21. století potřebuje mít - automechanici, elektrikáři, klempíři, lakýrníci ...
Vedle toho by pro vás AUTO - BPK chtělo být servisem první volby, pokud jde o pravidelné servisování a preventivní prohlídky vašich plechových miláčků. Chcete vyměnit olej a filtry, čelní sklo či přezout gumy se speciálním mytím kol, vyměnit brzdy anebo vyřešit závadu? Není problém, díky partnerství s Boschem a vyspělé diagnostice je jesenický servis schopen zvládnout 99 % vašich potíží s německými, francouzskými či asijskými auty. Ve firmě poslední aktivní spoluzakladatel pan Král starší k tomu říká: "My servisujeme auta tak, aby naši zákazníci mohli bezstarostně jezdit.". 
Ačkoli AUTO - BPK je především kvalitní autoservis, tak i nadále platí, že jeho lidé vám dokáží asistovat při koupi nového vozu z koncernu VW. Kromě toho ve své provozovně prodávají české skútry značky Capirelli a přívěsné vozíky Agados.
Nechat se obsloužit profesionály z AUTO - BPK znamená být servisován týmem 20 lidí. Svěřit své auto téhle firmě, znamená být v péči servisu, který disponuje všemi potřebnými certifikacemi, chová se ekologicky a pracuje na tom, aby na trhu byl i za další desítky let.