positivJE NEWSLETTER

Objednej si elektronický positivJE NEWSLETTER
O čem jsme psali minulý týden + něco navíc, co nás zaujalo v Česku, co ve světě, to je týdenní přehled positivJE NEWSLETTER, který od nás obdržíš každé pondělí na svůj e-mail. 

Prohlášení o souhlasu se zpracováním osobních údajů

Kliknutím na "Chci odebírat positivJE NEWSLETTER" udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů (e-mailová adresa) pro účely zařazení e-mailové adresy do hromadného zasílání newsletterů. Odesláním formuláře se přihlašujete k odběru newsletteru, pozvánek a informací a udělujete souhlas positivJE (Kamil Kavka, Kalvodova 1405/3, 790 01 Jeseník IČ: 699 98 833), aby zpracovával vaši e-mailovou adresu v souladu s evropským nařízením GDPR (General Data Protection Regulation neboli Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), které vstoupilo v platnost 25. května 2018.

Budeme vás informovat o novinkách z regionu, našich akcích apod., maximálně jednou týdně. Z odběru newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit, každý newsletter bude v zápatí obsahovat možnost odhlášení odběru. Pro administraci rozesílání newsletteru využíváme platformu Ecomail, která nám zaručuje, že vaše osobní údaje budou v bezpečí.

Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat, můžete to učinit prostřednictvím e-mailu positivje@positivje.cz.